Back to Question Center
0

Semalt: چرا Plugins وردپرس از دایرکتوری پلاگین از بین می رود؟

1 answers:

حدود پنجاه هزار پلاگین وردپرس در دایرکتوری پلاگین وردپرس در دسترس هستند، اما یک بار در یک زمان برخی از آنها ناپدید می شوند و ما نمی فهمیم چرا این اتفاق می افتد. دلایل خوبی برای این که چرا این اتفاق می افتد وجود دارد، اما اطلاعات هرگز در دسترس عموم نیست.

راس باربر، متخصص برجسته Semalt ، می گوید که اگر پلاگین شما به طور ناگهانی ناپدید شد و قبل از شروع تحقیق می خواهید دلیل را بدانید، باید داشبورد وردپرس خود را برای امکانات زیر چک کنید

1. سایت شما به خطر افتاده است

گاهی اوقات وب سایت وردپرس و وبلاگ نویسی بدون اطلاع شما به خطر می افتد. شانس این است که داده های شما دزدیده شده و افزونه ها به درستی در WordPress کار نمی کنند. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که وردپرس مسئول انجام چک های پایه در تمام پلاگین های نصب شده می باشد و می تواند کدهای تزریق شده در متادیتان خود را حذف کند، اما اگر مشکل همچنان ادامه داشته باشد، باید بلافاصله با وردپرس یا متخصص فناوری اطلاعات مشورت کنید - sensibo ar.

2. کد ویرایشگر برای خرابکاری های احتمالی را بررسی کنید

یکی دیگر از دلایل اینکه افزونه وردپرس شما نمایش داده نمی شود این است که شما یا شخص دیگری کد ویراستار را عوض کرده اید. گاهی اوقات هکرها و اسپم ها از فایل های اجرای و کد ویراستار سایت وردپرس خود استفاده می کنند و کدهای مخرب خود را در آنها قرار می دهند. شانس این است که هر کدام از این کد ها پلاگین شما را از دایرکتوری پلاگین ناپدید کنند، اما هیچ چیز در مورد نگرانی وجود ندارد. شما فقط باید به قسمت Editor بروید و بررسی کنید که آیا همه چیز طبیعی است یا خیر..اگر کد های مشکوک را در اینجا ببینید، باید آنها را در اسرع وقت حذف کنید.

3. مشکل با فایل پی اچ پی

درست مانند قسمت ویرایشگر، احتمال دارد که فایل پی اچ پی شما توسط هکر یا مدیر دیگری ویرایش شود. شما فقط باید تنظیمات این فایل را چک کنید و اگر لازم باشد، آن را ویرایش کنید. اغلب این فایل ها توسط هکرها به دلایل مخرب ویرایش می شوند.

4. مراقب باشید از ابزار تزریق کد

هرگز نباید از یک ابزار تزریق اتوماتیک کد در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید. این به این دلیل است که چنین کدها می توانند بعضی یا همه پلاگین ها را از دایرکتوری ناپدید کنند و حتی می توانید دسترسی خود را به وب سایت از دست بدهید. هکرها گاهی اوقات حملات انکار سرویس توزیع شده را انجام می دهند و با استفاده از این ابزار چند کدهای مخرب را به سایت شما تزریق می کنند، بنابراین ما به شدت توصیه می کنیم که از ابزار کد استفاده نکنید و از حفاظت سایت خود اطمینان حاصل کنید.

5. وردپرس ممکن است خود افزونه را حذف کند

گاهی اوقات، وردپرس خود پلاگین را حذف یا حذف می کند و دلیل آن ناشناخته است. با این حال، میتوانید تنظیمات امنیتی خود را بررسی کنید و با افراد سالخورده تماس بگیرید تا وردپرس را از حذف چند پلاگین در آینده جلوگیری کنید. اگر وردپرس شما به طور مرتب به چند مورد از شما هشدار داد و متوجه نشدید، احتمالا پلاگین شما از پوشه حذف خواهد شد.

6. پلاگین خود را به روزرسانی کنید تا از برداشت آن جلوگیری شود

گاهی اوقات پلاگین های منسوخ به صورت خودکار به روز می شوند و یا از دایرکتوری پلاگین وردپرس حذف می شوند. برای جلوگیری از این موضوع، شما باید به طور منظم پلاگین های خود را به روز کنید و استانداردهای خود را تا آنجا که ممکن است حفظ کنید.

November 29, 2017