Back to Question Center
0

Semalt اسلامآباد کارشناس: SEO چه کسی است که متخصص جستجوگرها است؟

1 answers:

اگر شما به دنبال بهینه سازی وب سایت خود هستید، به یک متخصص SEO نیاز خواهید داشت. با این حال، قبل از اینکه بتوانید این روند را آغاز کنید، باید بدانید که چه کاری انجام می دهید. پس SEO چیست؟ SEO ( موتور جستجوی بهینه سازی) استفاده از تاکتیک های مختلف مانند کلمات کلیدی و کلمات کلیدی است که ترافیک را به یک وب سایت و کمک به کاربران در پیدا کردن اطلاعات در موتورهای جستجو. برای اینکه شما یک سایت به خوبی بهینه سازی کنید، شما نیاز به یک متخصص SEO می خواهید که تاکتیک های SEO را درک کند. کار تخصصی این است که به طور کامل آنلاین تحقیق کنید، تاکتیک های مختلفی را شناسایی و اجرا کنید که نتایج جستجو را بهبود می بخشد.

مایکل براون، متخصص برجسته Semalt ، در اینجا برخی نکات عملی را در این زمینه تعریف می کند.

یک متخصص SEO خوب را شناسایی کنید؟

یک متخصص SEO خوب با تمام گرایش های جدید نگه می دارد.

مانند هر کار دیگری، شما متوجه خواهید شد که بعضی از متخصصان SEO بیشتر از سایرین بهتر از دیگران هستند. SEO مانند هر تکنولوژی دیگر تغییر می کند. شما خواهید دید که چگونه یک جستجو در Google 5 سال پیش ارائه شده کاملا متفاوت از جستجوی انجام شده امروز است. هر روز موتورهای جستجو شناسایی کنند که کاربران چه می خواهند، و آنها یافته های جستجوی خود را متناسب با این معیار قرار می دهند. به عنوان مثال، شما امروز می توانید پیدا کنید که شما برای جستجوی یک کلمه کلیدی خاص در گوگل جستجو می کنید، احتمالا با لیستی از "انواع" ها ارائه می شود، زیرا متوجه شده اند که بیشتر افراد به لیستی از موارد ابتدا روی آن کلیک می کنند قبل از مشاهده دیگران آنها الگوریتم خود را با این کار طراحی کرده اند تا نتایج بهتر به دست آورند. متخصص SEO خوب باید بتواند با هر روند جدید شناسایی کرده و با آن ادامه دهد.

باید بتواند راه های جدیدی را برای به حداکثر رساندن ترافیک به وب سایت شما پیدا کند.

هر وب سایت متفاوت است و در حالی که برخی از تاکتیک های SEO می توانند برای تقریبا تمام وب سایت ها کار کنند، متخصص SEO خوب باید بتواند راه های جدیدی را برای به حداکثر رساندن ترافیک به وب سایت شما شناسایی کند. آنها باید قادر به تجزیه و تحلیل و پیدا کردن راه هایی هستند که برای وب سایت شما منحصر به فرد هستند..حداکثر رساندن ترافیک به این معنی است که افرادی که به سایت شما جذب می شوند، مربوط به نام تجاری خاص شما هستند. به عنوان مثال، اگر این یک وب سایت کسب و کار است، وب سایت شما جذب خریداران که آماده خرید محصولات و یا خدمات خود هستند.

باید قادر به درک هر تاکتیک SEO، ارتباط آن و نحوه استفاده از آن باشد.

چندین چیز وجود دارد که باید در هنگام بهینه سازی وب سایت مورد توجه قرار گیرند. یک متخصص SEO خوب باید بتواند از آنها استفاده کند و ارتباط آنها را درک کند. این عوامل عبارتند از:

لینک ها. پیوند به وب سایت های دیگر هنگام بهینه سازی وب سایت اهمیت دارد. یک متخصص SEO خوب باید قادر به درک اهمیت و زمان استفاده از آنها باشد.

اهمیت استفاده از بازاریابی محتوا . این یک ابزار بازاریابی حیاتی است

ارزش رسانه های اجتماعی. رسانه های اجتماعی اخیرا بسیار محبوب شده اند و بنابراین نقش بسیار حیاتی در SEO دارند .

بازاریابی پرداختی برای هر کلیک. در حالی که این یک تاکتیک قدیمی SEO است، همچنین یک روش ضروری برای تولید ترافیک به وب سایت است.

ویدئو SEO. این یک تاکتیک به تازگی توسعه یافته است و بسیار مفید است. یک متخصص خوب باید بتواند با چنین تاکتیکهای جدیدی روبرو شود.

تاکتیک های SEO ادامه دارد. در حالی که تاکتیک های قدیمی مانند کلمات کلیدی و متا تگ ها مفید هستند، روند جدید نیز موثر است و یک متخصص SEO خوب باید بتواند از آنها به درستی شناسایی و استفاده کند Source .

November 29, 2017