Back to Question Center
0

Semalt اسلامآباد کارشناس: Top 10 محبوب ترین خلبان وب و ربات ها

1 answers:

در اینترنت دو نوع از رباتها وجود دارد که به عنوان رباتهای خوب و رباتهای بد نامیده می شوند. شما باید اقدامات جدی علیه ربات های بد را انجام دهید زیرا آنها هیچ وقت نمی توانند پهنای باند DDN مصرف کنند. علاوه بر این، رباتهای منفی یا بد شما محتوای وب را سرقت می کنند و منابع سرور را می گیرند. از طرف دیگر، رباتهای خوب (همچنین به عنوان خزنده های وب خوانده می شود) باید با دقت مورد توجه قرار گیرد زیرا آنها به شما در وب سایت خود موتور جستجوی نتایج مانند Bing، Google و یاهو کمک می کنند.

مایکل براون، متخصص برجسته Semalt ، اطمینان می دهد که صدها تا هزاران نفر از ربات ها و خزنده های وب که اینترنت را شستشو می دهند، اما محبوب ترین آنها است - fidelity home appraisals.

1. گوگل بوت

Googlebot یکی از بهترین و مشهورترین خزنده های وب تا به امروز است. این به طور گسترده ای برای نمایه سازی محتوای وب و مقالات برای نتایج جستجوی گوگل استفاده می شود. بهترین ویژگی Googlebot این است که کاربران بسیاری از ابزارها و گزینه ها را فراهم می کند. به طور خاص، Googlebot به گوگل می گوید که صفحات باید نمایه شوند و کدام یک از آنها باید پشت سر گذاشت.

2. دوچرخه سواری

همانند Googlebot، Bingbot یک خزنده وب محبوب مایکروسافت است. این سالها بوده است و به معنای فهرست وب سایت ها در نتایج جستجوی بینگ است. Bingbot یک جایگزین ایده آل برای ربات MSN است. گزینه برجسته آن به عنوان Fetch به عنوان Bingbot نامیده می شود، که در ابزار وب مستر Bing وجود دارد. این گزینه به شما اجازه می دهد تا صفحات را برای نشان دادن و نشان دادن در نتایج Bing درخواست کنید.

3. خلال بوت

Slurp Bot خزنده وب یاهو است، اما توسط Bing طراحی شده است. وبسایت ها باید یاهو Slurp را مجاز به دسترسی به صفحات خود برای نمایش در نتایج جستجوی یاهو موبایل کنند. این خزنده وب برای جمع آوری محتوا از وب سایت های شریک استفاده می شود برای ورود به یاهو اخبار، یاهو ورزشی و یاهو مسکن.

4. DuckDuckBot

DuckDuckBot معروف و بهترین وب خزنده از DuckDuckGo است. این موتور جستجو به خاطر حفظ حریم خصوصی آن شناخته شده و کاربر را بدون مجوز او پیگیری نمی کند. به طور متوسط، هر روز 10 میلیون پرس و جو را مدیریت می کند. DuckDuckGo نتایج بیشتری را کسب می کند بیش از 400 منبع، از جمله چندین منبع عمودی که پاسخ های مربوط به پاسخ های فوری، ویکی پدیا و DuckDuckBot را ارائه می دهند. همچنین نمایش داده هایی را از منابع مانند یانداکس، بینگ و یاهو

5. Baiduspider

Baiduspider یک نام رسمی یک خزنده وب یا عنکبوتی موتور جستجوی موتور جستجوی چینی است. این می تواند هر روز تعداد زیادی از صفحات وب را نشان دهد و به روز رسانی ها را به شاخص Baidu خود برگرداند. Baidu یکی از پیشروترین موتورهای جستجوی چینی است. این سهام بیش از هشتاد درصد سهام کل بازار جستجو در سرزمین اصلی چین است.

6. یاندکس بوت

YandexBot یک خزنده وب خاص یک موتور جستجوی روسیه، Yandex است. رسانه ها ادعا می کنند که این ربات در سال 2015 بیش از 57 درصد از کل موتورهای جستجو را در روسیه تولید می کند.

7 عنکبوت Sogou

Sogou Spider یک خزنده وب معروف Sogou.com است. این موتور جستجوی پیشرو چینی در سال 2004 راه اندازی شد و دارای رتبه 103 در الکسا است. شما باید در نظر داشته باشید که عنکبوت وب Sogou هرگز به استانداردهای اینترنت robot.txt احترام نمی گذارد و به دلیل خزیدن بیش از حد از سایت های مختلف ممنوع است.

8. اگزابوت

این خزنده وب توسط Exalead، موتور جستجوی فرانسوی اداره می شود. چند سال پیش تاسیس شد و بیش از شانزده میلیارد صفحه وب در نتایج جستجو نشان داده شده است.

9. فیس بوک خارجی آمار

غول رسانه های اجتماعی، فیس بوک، کاربران خود را به کاربران خود می دهد لینک های جالب با دیگر کاربران فیس بوک. فایلی خارجی Hit، انواع مختلفی از توابع، شامل نمایش چندین عکس، فیلم های هیجان انگیز و چند صفحه وب را اجرا می کند. یکی از مهمترین و مشهورترین رباتهای خزنده، Facebot است که به بهبود عملکرد تبلیغات کمک می کند.

10. Alexa Crawler

Alexa Crawler توسط الکسا آمازون اداره می شود و برای فهرست ده ها تن از صفحات وب استفاده می شود. این اطلاعات اطلاعاتی در مورد وب سایت ها را جمع آوری می کند و بر اساس ترجیحات محلی و بین المللی آنها را رتبه بندی می کند.

نهایی نکته

خزنده ها و ربات های مختلف وب وجود دارد، بنابراین هنگامی که شما برخی از وب سایت های مشکوک را مسدود می کنید، مطمئن شوید که ربات های خوب که صفحات وب خود را در نتایج موتور جستجو نشان نمی دهند را مسدود کنید.

November 29, 2017