Back to Question Center
0

Semalt: Spam Referral Ghost

1 answers:

رایان جانسون، متخصص Semalt ، توضیح میدهد که هرزنامه ارجاع / ارجاع Spam یک نوع اسپم است که حسابهای Google Analytics از صاحبان وب سایت را هدف قرار می دهد. هنگامی که صاحبان وب سایت بر روی URL ارجاع روح کلیک می کنند، آنها به یک وب سایت دیگر منتقل می شوند که اسپممرر را از ترافیک مخرب درآمد کسب می کند. URL های Ghost با استفاده از ربات ها یا عنکبوت وب به داده های تجزیه و تحلیل مالک مالک سایت تزریق می شوند، بنابراین URL های جعلی را می زنند. اسپم ها تمایل دارند از یک دامنه ارجاع خاص استفاده کنند که هشدار های ایمیل جعلی و پیشنهادات را ارسال می کند - arredo urbano parchi giochi.

چگونه هرزنامه ارجاع روح کار می کند

حملات هرزنامه ارجاع Ghost به وب مسترها که از Google Analytics استفاده می کنند، هدف قرار می دهد. آنها به دنبال فریب یک قربانی حساس یا صاحب وبسایت هستند تا روی پیوندهایشان در Google Analytics کلیک کنند، بنابراین، بازدید از صفحه آنها. این بازدیدهای وب جعلی میتواند شبکهها را به عنوان بازدیدهای قانونی انسان ثبت کند. آنها از طریق این روش ترافیک را دریافت می کنند و همینطور آنها پول می گیرند.

گوگل آنالیز URL URL های ارجاع را در داده های تجزیه و تحلیل ثبت می کند تا زمانی که شما، صاحب سایت در داده های تجزیه و تحلیل شما نگاه کنید، لیستی از وب سایت هایی را که به وب سایت شما پیوند دارند، دریافت می کنید. هرزنامه یک وبسایت ایجاد می کند که ممکن است برای تبلیغات، فروش محصولات یا تغییر مسیر باشد. Redirects با استفاده از یک اسکریپت در صفحه index کار می کند که تمام ترافیک ورودی را به یک وبسایت خاص HTML هدایتگر در صفحه index سایت هدایت می کند.

در برخی موارد، اسپم ارجاع دهنده روح از رباتهایی استفاده می کند که صاحبان وب سایت ها را هدف قرار می دهند..افرادی که وبسایتهایشان یک فایل robots.txt ضعیف دارند میتوانند به حمله ارجاع کنندگان اسپم روحانیت منجر شوند. در این موارد، مهاجمان ممکن است متعلق به یک محصول وابسته خاص باشند. آنها امید خود را به خرید برخی از فروش در وب سایت شما در حوزه های خود رانندگی می کنند.

چگونه اسپم ارجاع روح فرد را تحت تاثیر قرار می دهد

یکی از مسائل اصلی هرزنامه ارجاع، اطلاعات وب سایت جعلی است. در اغلب موارد، هرزنامه رفرنس اطلاعات وب سایت شما را از بین می برد. به عنوان مثال، اگر اسپم ارجاع روح به حساب GA شما حمله کند، ممکن است برخی از ترافیک را که ممکن است بر روی داشبورد وبسایت شما نمایان شود، ثبت کند. در این موارد، میانگین مدت زمان نشست سایت شما معمولا 0 ثانیه است. مهاجمان همچنین می توانند از URL های جعلی برای هدایت ترافیک ربات به دامنه خود استفاده کنند. نتیجه عملکرد ضعیف وب سایت، از لحاظ فنی یا حتی مالی است.

هنگامی که شما لینک های ایمیل های اسپم ارجاع را کلیک می کنید، شما ممکن است به URL های مخرب هدایت شوید. در موارد دیگر، افراد به این ترتیب قربانی حملات فیشینگ می شوند. مواردی وجود دارد که اسپم ها نرم افزارهای مخرب، تروجان ها و ویروس ها را در ایمیل ها تزریق کنند. اجتناب از همه ایمیل های هرزنامه. علاوه بر این، همیشه از یک ارائهدهنده ایمیل ایمن مانند Google استفاده کنید. اجتناب از پیش نمایش تصاویر در ایمیل های شما. هرگز از ایمیل های اسپم باز نمی شود. آنها می توانند حاوی تروجان باشند!

نتیجه گیری

هر کاربر اینترنت باید از اسپم ارجاع دهنده دور بماند. این ترافیک جعلی ناشی از دامنه های اسپم معمول مانند Darodar است. این ویروس ها ممکن است اثرات نامطلوب مانند تقلب در اینترنت داشته باشند. در موارد دیگر، افراد بازدیدکنندهای وب جعلی را دریافت می کنند که در نهایت شکسته شدن اطلاعات وب سایت است. این راهنمای SEO شامل نکاتی ضروری برای کمک به شما در مورد هرزنامه ارجاع می شود. شما همچنین می توانید از بازدیدکنندگان خود در فعالیت های خطرآفرین مرور کنید

November 29, 2017