Back to Question Center
0

Semalt اطلاعات مهم در مورد چگونگی مسدود کردن هرزنامه ارجاع با استفاده از Nginx را می دهد

1 answers:

هنگامی که در نرم افزار تحلیلی خود به دنبال فرصت ها و ایده ها هستید، ممکن است در برخی از اسپم های ارجاعی قرار داشته باشید. این ارجاعات به مدت طولانی وجود داشته است، اما Darodar آنها را به سطح دیگری گرفته است.

ایوان کنوالوف، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که دارودار یک ابزار جستجوگر فریبنده است که وی را ربوده است. این یک روش جدید تبلیغاتی است که در آن از استراتژی استفاده می شود که به موجب آن وب سایت شما توسط آی پی های مختلف، کشورها و حتی دستگاه های مختلف در زمان های مختلف مملو از آب می شود، اما همه آنها یک ارجاع مشابه خواهند داشت. آنها امیدوارند که به محض این که شما این ترافیک مشکوک را متوجه شوید، می خواهید بیشتر در مورد آن تحقیق کنید و در بلند مدت محصولات خود را خریداری کنید.

هنگامی که دارودار با این نوع تبلیغات موفق شد، بسیاری از وبسایت ها از اسپم ارجاع استفاده کردند و به تجزیه و تحلیل وب سایت های فاسد و تحریف شده دست یافته اند. این یکی از مجرمین وب سایت است

چرا هرزنامه ارجاع به موضوع تبدیل می شود؟

به غیر از تخریب و خراب کردن سایت شما با داده های نامناسب، هرزنامه یک اتلاف وقت بزرگ است. اکثر مردم از اینکه چگونه می توانند در مورد Darodar به مشتریان توضیح دهند و اینکه چرا آنها باید آن را نادیده بگیرند، شکایت دارند. اگرچه امکان استفاده از فیلتر با استفاده از Google Analytics برای کمک به فیلتر کردن اسپمرهای ارجاع وجود دارد، تنها راه حل این مشکل این است که مشکلی را پوشش می دهد.

هنگامی که اسپم ها خزیدن و یا بازدید از سایت شما، آنها شروع به استفاده از منابع سرور خود، با این حال آنها چیزهایی نیست که شما نیاز دارید. بارگذاری سرور شما به این معنی است که بارگیری آن آهسته می شود، که می تواند منجر به نرخ بازده بالا و رتبه بندی ضعیف شود.

کلید توقف این مسئله این است که آن را قبل از اینکه شانس ثبت نام در وب سایت خود را به عنوان یک رجیستر کنید، مسدود کنید. راه های مختلفی برای رسیدن به این هدف وجود دارد و یکی از آنها استفاده از nginx است. فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

ایجاد فهرست زیر از قوانین nginx زیر:

sudo mkdr / etc / nginx / global

sudonano / etc / nginx / global / spam داور. conf

##

# استثناء ارجاع دهنده

##

اگر ($ http_referer ~ "(semalt / .com | buttons-for-website \ .com)") {

مجموعه $ ممنوع "1"؛

}

اگر ($ ممنوع) {

بازگشت 403؛ -

}

این مراحل به شما در تشخیص و مسدود کردن دکمه برای websites.com و darodar.com کمک خواهد کرد. این دو متخلفان وبسایت اصلی هستند، اما هنوز می توانید هرگونه اسپم ارجاعی را که میخواهید متوقف کنید. نحو بیان اصطلاح نام میزبان را می گیرد، دوره ها را با یک خط backline می نویسد و با نوار می پیوندد.

به فایل پیکربندی سایت اضافه کنید؛

سرور {

همه چیزهایی که در حال حاضر هستند

شامل / etc / nginx / global / *

}

تکرار این فرایند می تواند خسته کننده باشد زیرا شما باید آن را برای هر سایت انجام دهید، اما چیز goog این است که شما می توانید با اضافه کردن دایرکتوری های جدید جهانی در / etc / nginx / global / directory دایر کنید. اگر وبسایت شما یک فایل الگو داشته باشد، اگر خط را به آن اضافه کنید، عالی خواهد بود.

برای اطمینان از وجود خطاهای تایپ با این موارد:

Sudo nginx -t سپس بازنگری پیکربندی Nginx، و از اینجا، سایت شما خوب خواهد بود.

Source .
November 30, 2017