Back to Question Center
0

Semalt: تمرین ایجاد پلاگین وردپرس

1 answers:

یک افزونه وردپرس اسکریپت PHP است که هیچ وقت سایت شما را تغییر نمی دهد. این تغییر کلی یک وبلاگ را تغییر می دهد و این تغییرات می تواند هر چیزی از تغییرات ساده در هدر ها به تغییرات دشوار باشد. درست است که تم ها می توانند نمای کلی سایت شما را اصلاح کنند، اما افزونه ها می توانند هر روز عملکرد خود را تغییر دهند - nova 4 the game. با پلاگین های وردپرس، شما به راحتی می توانید پست های سفارشی ایجاد کنید، جداول جدید را به پایگاه داده اضافه کنید، مقالات معروف را پیگیری کنید و محتوای خود را به وب سایت ها یا وبلاگ های دیگر بفرستید.

اگر می خواهید یک پلاگین وردپرس برای وب سایت های خود ایجاد کنید، باید موارد زیر را که توسط اندرو Dyhan، متخصص برجسته Semalt تعیین شده است، در نظر داشته باشید.

1. تغییرات پلاگین و تم

اگر تا به حال از وردپرس استفاده کرده اید، باید از این واقعیت مطلع شوید که موضوع یک طرح کلی سایت شما را تغییر می دهد و یک افزونه به شما کمک می کند تا فایل functions.php را ویرایش کنید، به شما قدرت زیادی می دهد و شما را قادر به بهبود می کند عملکرد صفحات وب به فایل functions.php بروید و یک کد خاص را در اینجا وارد کنید. توابع پلاگین بدون در نظر گرفتن ماهیت تم هایی که استفاده می کنید باقی می مانند. تغییراتی که در plugin ایجاد می کنید از فایل functions.php شروع می شود، اما این فایل هیچ ارتباطی با موضوع شما ندارد.

2. یک پوشه پلاگین ایجاد کنید

مهم است که یک پوشه افزونه و یک فایل تک با محتوای مربوطه ایجاد کنید. برای این کار، باید به قسمت wp-content / plugins حرکت کنید و پوشه جدید به نام یک پلاگین بسیار جذاب ایجاد کنید. در اینجا، شما باید یک فایل با نام awesomeplugin.php ایجاد کنید. پس از ایجاد، آن فایل را باز کنید و کد را در آن بگذارید:

<؟ php

/ *

پلاگین: Creator Awesomeness

URL پلاگین: https://www.abc.com

نسخه: 1.2

نویسنده: وب سایت من

نویسنده URI: https://abc.com

مجوز: GPL2

* /

3. ساختن پلاگین خود

هنگامی که به ایجاد پلاگین پیچیده و پیچیده می آید، شما باید آنها را به درستی ساختار و آنها را به دسته های مختلف بر اساس عملکرد و عملکرد خود تقسیم کنید. اگر افزونه متعلق به یک کلاس خاص باشد، می توانید آن را به لیست موجود افزونه اضافه کنید و فایل های خود را جدا کنید تا از هر گونه سردرگمی جلوگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که توازنی بین طرح، ساختار و مکانیزم پلاگین خود ایجاد کرده اید. برای این، شما می توانید فایل های خود را به بخش های مختلف تقسیم کنید و به کمک کارشناسان در Akismet و WP-PageNavi کمک کنید.

4. نام پلاگین

حالا وقت آن است که نام پلاگین خود را به درستی بنویسید و قبل از انتشار آنلاین آن، ویژگی های آن را درست بررسی کنید. اگر افزونه با گزیدهای عالی تولید شده باشد، میتوانید آن را به عنوان پلاگین گزیده یا چیزی که به آسانی قابل یادآوری است نامگذاری کنید. اطمینان حاصل کنید که نامهای رایج را استفاده نکنید و سعی کنید از پیشوند منحصر به فرد استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از "abc_excerpt" برای یک افزونه استفاده کنید که مربوط به گزیده ای است و ویژگی های مشابه دارد

5. امنیت پلاگین شما

اگر قصد دارید توزیع این افزونه را انجام دهید، ایمنی آن باید اولویت شما باشد، زیرا ممکن است مدیران دیگر ممکن است کد پلاگین شما را سرقت کنند و آن را به صورت آنلاین گسترش دهند و باعث مشکلات شما شوند. همانطور که ممکن است اقدامات امنیتی را انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که پلاگین شما اطلاعات بدی را در اینترنت منتشر نمی کند.

November 29, 2017