Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد که چگونه برای جلوگیری از برخی از وب سایت ها از نتایج جستجوی گوگل

1 answers:

گوگل تقریبا هر روز الگوریتم های خود را تغییر می دهد و هر تغییری همیشه برای مدیران وب و وبلاگ نویسان خوب نیست. زمانی وجود دارد که وبسایت شما به علت سیاستهای به روز شده Google ممنوع شود. در بالای آن، نتایج جستجوی ژئو خاص و شخصی سازی آن احتمالا تحت تأثیر قرار خواهند گرفت - casino play 2 win avis. خوب است برای جلوگیری از چندین وب سایت از نتایج جستجوی Google به طوری که صفحات وب خود را به راحتی نشان می دهد. خوشبختانه، برخی از راه هایی برای جلوگیری از وب سایت های خاص از نتایج جستجوی Google وجود دارد.

بعضی از آنها توسط ایوان کنوالوف، یک متخصص برتر از خدمات Semalt دیجیتال

در زیر مورد بحث قرار گرفته اند.

1. مسدود کننده وب سایت شخصی:

ایجاد لیست شخصی وب سایت در گوگل کروم آسان است. برای این کار، باید پسوند Google را نصب کنید. پس از نصب، شما گزینه ای را برای جلوگیری از سایت ها یا URL هایی که اغلب شما را آزار می دهند و سایت خود را پشت سر گذاشته در نتایج جستجو گوگل را مشاهده کنید. هنگامی که در گزینه Block کلیک کرده اید، این وب سایت ها بلافاصله از نتایج جستجوی Google ناپدید می شوند. شما باید به یاد داشته باشید که این سایت ها در نتایج جستجوی یاهو و بینگ ظاهر می شوند، بدین معنی نیست که شما نمی توانید از موتور جستجوی دیگر استفاده کنید.

2. مهمان کنونی Google را مسدود کنید..com:

آسان است که میزبان فعلی را از Google.com مسدود کنید. اگر بخش تنظیمات Google Chrome خود را باز کنید، می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه BlockIt وب سایت های مشکوک یا بزرگسالان را مسدود کنید. و اگر بر روی گزینه Show کلیک کنید، همان وبسایتها در نتایج جستجو Google شما ظاهر خواهند شد.

اگر میخواهید لیستی از سایتهایی را که اخیرا مسدود شده مشاهده کنید، فقط باید روی نماد Blocklist در نوار ابزار کلیک کنید. این معمولا در رنگ نارنجی ظاهر می شود و یک نماد دست دارد.

3. پلاگین گوگل وبسایت گزارش:

علاوه بر دو روش فوق، پلاگین گزارش گوگل وبسپام نیز مناسب است. این به شما امکان میدهد وبسایتهای مشکوک و بزرگسال را به عنوان هرزنامه گزارش دهید. در حقیقت، این ساده ترین و بهترین گزینه است؛ زیرا شما می توانید در هر زمانی که ممکن است به تعداد وب سایت ها و وبلاگ ها گزارش دهید. اگر گزارش های کافی درباره هرزنامه به Google ارسال شود، موتور جستجو در نهایت یک سایت را از نتایج آن مجازات خواهد کرد

با استفاده از این برنامه افزودنی، می توانید تمام نتایج ناخواسته و مشکوک را از موتور جستجوی Google متوقف کنید. متاسفانه این افزونه با Safari و سایر مرورگرهای وب کار خوبی نمی کند. این بدان معنی است که شما می توانید از آن تنها زمانی استفاده کنید که وب سایت ها از طریق Google Chrome مرور می کنید و این مرورگر به عنوان گزینه اصلی است.

4. برای کاربران فایرفاکس:

اگر شما یک کاربر فایرفاکس هستید، ممکن است افزودنی های مشابهی را نصب کنید که تمام سایت های ناخواسته را از نتایج جستجو متوقف کند. به عنوان مثال، اگر شما یک سایت وردپرس دارید، می توانید یک افزونه را بررسی کنید که می تواند سایت های ناخواسته را از نتایج جستجوی فایرفاکس مسدود کند. هنگامی که به طور کامل نصب می شود، می توانید پلاگین را فعال کنید و سایت ها و وبلاگ هایی را که نمی خواهید در نتایج جستجوی گوگل خود نشان داده شوند را مسدود یا حذف کنید.

همه این روش ها آسان است برای پیگیری و موثر برای انواع وب سایت ها، وبلاگ ها، و صفحات رسانه های اجتماعی

November 29, 2017