Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد که تفاوت بین انکار حملات سرویس، کلید زدن و سوء استفاده از Pay-Per-Click

1 answers:

برنامه های رمزگذاری برای شناسایی ربات ها طراحی شده و مانع از برداشت هر نوع اطلاعات می شوند. بسیار تاسف است که بوت نت ها برای برهم زدن امنیت و سازگاری با برنامه های keylogger در ماشین های آلوده سازگار شده اند. Keyloggers ها به کنترل بوت ها کمک می کنند و تمام برنامه های یک دستگاه رایانه را فیلتر می کنند که سپس برای شناسایی PayPal ID یا جزئیات کارت اعتباری استفاده می شوند - how to setup a home or small business network. بوتنت ها همچنین برای انتشار و گسترش انواع مختلف ویروس ها و بوت نت ها در شبکه استفاده می شوند. آنها کاربران را در فعالیت های مخرب به دام انداخته و دستگاه های رایانه ای و همچنین شناسه های ایمیل خود را اجرا می کنند. اگر اتفاق می افتد که بر روی یک سیستم پرداخت برای هر کلیک کلیک کنید، بوت نت ها ممکن است جزئیات مالی شما را در اختیار شما قرار دهند. زامبی ها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند تا اطلاعات کاربر را دستکاری کنند تا بتوانند از سیستم های پرداخت خود برای هر کلیک درآمد کسب کنند.

جک میلر، Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، توضیح می دهد که بوت نت ها برای حمله به یک دستگاه رایانه ای خاص یا شبکه استفاده می شوند و خدمات را با ربودن اتصالات خنثی می کنند. علاوه بر این، آنها پهنای باند شبکه خود را مصرف می کنند و منابع سیستم را بارگیری می کنند..Denial of Service Attacks (DoS) معمولا برای از بین بردن یک سایت رقیب استفاده می شود و نقش مهمی در برداشت آن دارد.

Botnet ها اندازه:

Botnets در پیچیدگی و اندازه متفاوت است؛ برخی از آنها بزرگ هستند، در حالی که دیگران کوچک هستند. بوت نت های بزرگ دارای هزاران نفر از زامبی های فردی هستند و کوچکترین بوت نت ها می توانند تنها چند صد دایرکتوری داشته باشند. بوتنت ها در ابتدای ماه ژوئیه 2010 کشف شد، زمانی که FBI یک اسلوونی جوان را دستگیر کرد. او برای پخش مواد مخرب از صدها تا هزاران دستگاه رایانه مقصر بود. به طور متوسط ​​12 میلیون کامپیوتر با بوت نت ها آلوده شدند. انواع مختلفی از ربات های مخرب وجود دارد که بعضی از آنها می توانند دستگاه های کامپیوتری را همانند ویروس ها یا نرم افزارهای مخرب آلوده کنند و برخی از آنها کوچک هستند و نمی توانند دستگاه شما را بدون هیچ هزینه ای آلوده کنند. یک شبکه ربات یا بوت نت گروهی از رایانه های زامبی یا ربات هایی است که توسط اسپم ها کنترل می شوند و چندین دستگاه را دستکاری می کنند. بوتنت ها به احتمال زیاد شبکه های مشروع دستگاه های رایانه ای هستند که برنامه های مشابه یا گروهی از کامپیوترهای آلوده ویروس ها و بدافزار را پردازش می کنند. هنگامی که آن را در دستگاه های رایانه خود نصب می کنید، عمدتا بدون دانش کاربران، کامپیوتر شما در هیچ زمان تبدیل به یک زامبی، هواپیماهای بدون سرنشین و یا کامپیوتر نیست. این کار به درستی کار نمی کند و از کنترل کنترل کننده های ربات مقاومت نخواهد کرد. در چنین شرایطی، برنامه های ضد تروجان یا نرم افزار آنتی ویروس باید در اسرع وقت فعال شوند.

نظارت بر هرزنامه و ترافیک:

یک botnet نیز برای آلوده کردن یک پروتکل TCP / IP دستگاه رایانه استفاده می شود و برنامه های خاص خود را به آن اعمال می کند. بوتنت ها به طور گسترده ای در ارتباط با چند زامبی و ویروس ها مورد استفاده قرار می گیرند و آدرس های ایمیل را برداشت می کنند. آنها مقدار زیادی از اطلاعات اسپم و ایمیل های فیشینگ را به قربانیان ارسال می کنند. به طور معمول، زامبی ها و ربات ها برای فریب نام کاربری و رمز عبور یک کاربر به طوری که بوت نت می تواند توابع خود را کنترل و می تواند از آن بهره برداری. شما باید به طور منظم تکه های امنیتی خود را به روز کنید تا ایمنی خود را آنلاین نگه دارید.

November 29, 2017