Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد که چطور پنجره Pop-Up را در ویندوز اضافه می کند

1 answers:

از آنجایی که سال 2017 است، منصفانه است که بگوییم تکنولوژی زندگی ما را برای مدتی طولانی به دست آورده است. در حال حاضر اینترنت هر ثانیه بیشتر و بیشتر دستگاه ها را متصل می کند، و میزان اطلاعاتی که از طریق آن عبور می کند بسیار زیاد است. با توجه به لیزا میچل Semalt مدیر موفق مشتری، این واقعیت به ارمغان می آورد بسیاری از امکانات و مزایای، بلکه با چند مسئله همراه است، که یکی از آنها اغلب برای کاربران مزاحم است: برخورد با تبلیغات پاپ آپ !

اگر شما ویندوز را بر روی کامپیوتر خود نصب می کنید، بدون شک با این مشکل در زندگی خود مواجه می شوید - grain bin silo homes. پس از نصب یک سیستم، همه چیز در حال اجرا صحیح است و هیچ مشکلی با پنجره ها وجود ندارد که بعد از چند جلسه استفاده می شود. پس از این زمان، مشکل به طور فزاینده دردناک برای مقابله با آن، هر چند تقریبا هیچ یک از این تبلیغات با خود ویندوز مرتبط نیست. در این مقاله، ما می خواهیم چند روش حل یکی از مهم ترین مشکلات مرور وب را بیابیم: چگونه برای جلوگیری از تبلیغات پاپ آپ

قبل از اینکه ما با تمیز کردن شروع کنیم، می خواهیم لحظه ای را برای توضیح این که آیا این پنجره ها ظاهر می شوند، بکشیم. از آنجا که آنها از ویندوز نمی آیند، منشا آنها معمولا در وب سایت هایی قرار دارد که نصب نرم افزارهای مخرب، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و حتی PUP ها (برنامه های ناخواسته) را دارند. بسیاری از برنامه ها مستعد تولید پلاگین های خود هستند، که یکی دیگر از بخش های مشکل است. صرف نظر از مبدأ آنها، مسدود کردن پنجره ها یک فرایند دو مرحلهای است: ابتدا کامپیوتر خود را از هرگونه نرم افزارهای مخرب یا ابزارهای تبلیغاتی پاک کنید و سپس از مرورگرهای خود برای جلوگیری از ظهور در آهنگ های خود استفاده کنید.

چند چیز است که می توانید انجام دهید:

1..پاک کردن سیستم ویندوز شما. معمولا، اجرای یک برنامه ضد ویروس استاندارد مانند AVG کافی نیست. شما نیاز به مراقبت حرفه ای ویژه مانند Malwarebytes Anti-Malware، یک قطعه نرم افزاری که به طور خاص برای خلاص شدن از هر گونه بدافزار موجود در رایانه خود نیاز دارد. به طور مشابه، شما می توانید از یک برنامه مانند AdwCleaner برای حذف Adware استفاده کنید. این برنامه ها هر دو آزاد هستند و بسیار مفید هستند، فقط هنگام استفاده از آنها باید توجه داشته باشید، زیرا نمی خواهید چیزی را به طور تصادفی یا با محدودیت در موارد خاص حذف کنید.

2. افزودنیهای مرورگر را نصب کنید اکثر افزودنیها در مرورگرهای متعدد کار میکنند: Google Chrome، Firefox، Edge، Opera یا Safari. این افزونه ها در تجزیه و تحلیل ترافیک و مسدود کردن هر پنجره ی بازشوئی که پیدا می کنند متخصص هستند. این تنظیم را می توان در منوی "محتوا" در گزینه های مرورگر پیدا کرد، و در مورد خطوط "اجازه ندهید که هر سایت برای نمایش پنجره های بازشو" - این مثال از کروم است. اگر چه مرورگرها با مسدود کننده پاپ آپ خود را معرفی می کنند، ما توصیه می کنیم نصب دیگری از قبیل Ghostery، uBlock Origin یا AdBlock plus را نصب کنید.

3. توقف نرم افزار و تبلیغات ویندوز. وبسایت های قانونی وجود دارد که دوست دارند از پنجره های بازشو مانند Ask، Microsoft Bing یا Google استفاده کنند. این اغلب به طور پیش فرض PUP ها را نصب می کند، اگر شما نسخه Express نصب هر یک از محصولات خود را انتخاب می کنید. یا توجه داشته باشید که چه چیزی بررسی می کنید یا در حین فرآیند نصب بررسی نمی کنید یا از یک برنامه هوشمند Unchecky استفاده کنید که می تواند این کار را حتی پس از نصب نرم افزار انجام دهد.

علاوه بر این، ویندوز 10 هم اکنون پنجره های بازشو دارد. البته، به عنوان دیگران به عنوان مزاحم، البته، اما "برنامه های پیشنهاد شده" را در منوی شروع. برای حذف آنها، بر روی کاشی راست کلیک کنید و "حذف همه پیشنهادات" را انتخاب کنید

ما امیدواریم دستورالعمل های ما در مورد چگونگی خلاص شدن از افزودنی ها به طور قابل توجهی بهبود تجربه مرور و وب گشت و گذار خود را. پنجره های بازشو در این زمان یکی از مسائل بسیار آزار دهنده است که باید به آن رسیدگی شود و هیچ کس نباید بیش از آنکه ضرورت دارد رنج ببرد.

November 29, 2017