Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چرا شما باید از کلیک بر لغو اشتراک در پوشه هرزنامه اجتناب کنید

1 answers:

ما هر روز ایمیل های ناخواسته و مزاحم دریافت می کنیم و با کلیک کردن بر روی دکمه Unsubscribe، کافی نیست. برخی از ایمیلهای دریافت شده میتوانند شامل لینکهای مشکوک باشند که به زودی یک مشکل بزرگ برای شما خواهد بود. شانس این است که شما در نهایت به اطلاعات اسپم ها درباره شما، مانند اطلاعات کارت اعتباری، شناسه پی پال، نام کاربری، رمز عبور، آدرس خانه، شماره تماس و آدرس کسب و کار خود بدهید. همچنین، شما ممکن است آنها را با فرصت ها برای آلوده کردن سیستم خود با نرم افزارهای مخرب و ویروس فراهم کنید. البته، هر فردی که ایمیل شما را به شما نمی فرستد، یک مامور یا هکر است - oculos de sol oakley polarizado feminino. اگر شخص فرستنده را می شناسید و معتقد است که او قابل اعتماد است، می توانید با ایمن ایمیل های خود را به صورت منظم باز کنید و بخوانید .

در اینجا، Max Bell، Semalt مدیر موفقیت مشتری، دلایلی را مبنی بر لغو ثبت نام از خبرنامه یا ایمیل های تبلیغاتی برای شما می داند:

1. شما آدرس ایمیل خود را به هکر تایید کرده اید:

اکثر مردم نمی دانند که با کلیک روی این دکمه Unsubscribe می تواند برای آنها خطرناک باشد زیرا آنها هکرها را تأیید می کنند که آدرس های ایمیل آنها فعال و معتبر هستند. به عنوان مثال، اگر یک فرستنده در گسترش نرم افزارهای مخرب در اینترنت مشارکت داشته باشد و شما به اشتباه روی پیوند خود کلیک کنید، او می داند که شناسه شما فعال است و شما به طور مرتب ایمیل های خود را بررسی می کنید. بدترین بخش این است که اکنون شما ایمیل های زیادی از اسپم ها دریافت خواهید کرد که می خواهند فریب دهند..

2. شما علاقه خود را به پیشنهادات خود نشان می دهید:

هنگامی که بر روی دکمه Unsubscribe کلیک کنید، به شما اجازه می دهد که اسپم ها بدانند که ایمیل های شما را خوانده اند و به پیشنهاداتشان علاقمند هستند. در این صورت، آنها پیام های بیشتری و بیشتر با پیشنهادات بیشتری ارسال خواهند کرد. خواندن ایمیل های خود و باز کردن فایل پیوست خود را برای شما ضروری است. در غیر این صورت، آنها شما را تهدید می کنند که جزئیات خصوصی خود را در اینترنت پخش کنید. پولی که برای آنها اهمیت دارد، حتی می توانید وانمود کنید که یک شاهزاده خارجی هستید و از شما کمک می کند.

3. شما ممکن است از دوستان و خانواده خود ایمیل دریافت نکنید:

هکرها یا اسپم ها ممکن است آدرس ایمیل شما را برای پیام های خود محدود کنند. این بدان معنی است که شما نمیتوانید از دوستان، مشتریان و اعضای خانواده خود ایمیل دریافت کنید. به همین دلیل است که شما باید قبل از کلیک بر روی دکمه Unsubscribe سه بار فکر کنید، زیرا احتمال این است که آنها بدافزار را به شما ارسال کنند، ایمیل خود را فریب دهند تا ایمیل های خود را همیشه دریافت کنند و ایمیل های خود را از حلقه خود متوقف کنند.

نتیجه گیری

اجازه بدهید به شما بگویم که کلیک کردن بر روی دکمه Unsubscribe ممکن است جعلی باشد و آدرس ایمیل شما از لیست اسپم ها حذف نخواهد شد. با این حال، شما می توانید این مراحل را برای جلوگیری از تحریک ایمیل های خود در آینده دنبال کنید: آدرس ایمیل هرزنامه ها را تایید و بر روی دکمه Unsubscribe کلیک نکنید اگر ایمیل در پوشه هرزنامه شما وارد شده باشد. اقدامات را بلافاصله انجام دهید و یک برنامه ضد تروجان نصب کنید. دانلود این برنامه از اینترنت بسیار آسان است

November 30, 2017