Back to Question Center
0

Semalt: توسعه پلاگین وردپرس

1 answers:

CMS وردپرس دارای پوشش جهانی در استفاده از وب سایت های مختلف است. وردپرس راه اندازی و وبلاگ نویسان را یک پلت فرم قابل اعتماد برای راه اندازی و میزبانی وب سایت های خود می کند. آنها روش های قوی و knowhow برای ساخت نرم افزار مشروع برای انجام فعالیت های خود دارند. برای وردپرس، کاربران می توانند وب سایت ها را ایجاد و تم های خود را سفارشی از طریق روش های مختلف. در SEO، یکی از مهمترین راه های بهبود عملکرد و یا موضوع شما از طریق پلاگین هاست - baumwollstoff preis.

پلاگینها کوچکترین فایلهای پی اچ پی هستند که حاوی جنبه های کد تغییر ویژگی های تم هستند. در این راهنمای SEO ما جنبه های مختلف توسعه افزونه را حل خواهیم کرد. شما می دانید که نیاز به پلاگین ها و همچنین چه پلاگین هایی برای ساخت است. هر کس می تواند یک پلاگین وردپرس با دانش پایه پی اچ پی ایجاد کند. این شامل آگاهی از ساختار فایل وردپرس و همچنین پانل مدیریت آن می شود

اندرو Dyhan، متخصص برجسته Semalt ، در اینجا برخی از مسائل قانع کننده در این زمینه فراهم می کند.

دلایل افرادی که پلاگین ها را توسعه می دهند

پلاگین ها باعث افزایش شیوه فعالیت های ما می شوند. شما با استفاده از افزونه ها می توانید به سرعت یک موضوع اضافی را به موضوع خود اضافه کنید. پلاگین ها حاوی کد هایی هستند که وظایف را بدون تغییر کد اصلی وب سایت شما انجام می دهند. این فایل های پی اچ پی در ساختار فایل وردپرس قرار می گیرند. این تغییر فرصت زیادی برای افرادی که ممکن است نیاز به معرفی ویژگی های جدید در وب سایت خود داشته باشند.

درست مانند CMS محبوب، وردپرس دارای بسیاری از ویژگی های پیشرفته است که بیشتر پلاگین های موجود را که نزدیک یا نزدیک به آن هستند را می سازد. به عنوان یک توسعه دهنده وب، نیاز به انعطاف پذیری در کنترل back-end شما وجود دارد. همچنین، توسعه دهندگان پی اچ پی هزینه زیادی برای انجام وظایف ساده مانند توسعه افزونه می پردازند. شما می توانید یاد بگیرید چگونه برای ایجاد یک افزونه وردپرس و ذخیره ثروت. علاوه بر این، API آسان برای استفاده و یادگیری است.

دانش ویجت نوار کناری، و همچنین دیگر جنبه های وردپرس، برای یک توسعه دهنده ضروری است..به راحتی می توان بدانید که چگونه سیستم ها برای سهولت تشخیص مشکلات کار می کنند.

ایجاد یک افزونه وردپرس

پلاگین وردپرس فایل های PHP خالص است. برای ایجاد یک، شما باید پوشه خود را در دایرکتوری پلاگین ایجاد کنید و یک فایل PHP خالی اضافه کنید. نام پوشه باید همان نام فایل باشد. این باید به موضوع شما در فایل functions.php کار کند. اگر موضوع را تغییر دهید ممکن است این تغییرات از دست رفته باشد.

از اینجا، شما باید یک سرصفحه موضوع را انتخاب کنید. هدر حاوی اطلاعات ویژه در مورد پلاگین شما است. این اطلاعات ممکن است شامل نام، توضیحات، نویسنده یا حتی نسخه باشد. در زیر یک نمونه از هدر کامل است؛

<؟ php

نام پلاگین: پلاگین شما

پلاگین URI: https://www.yourpluginurl.com/

نسخه: نسخه فعلی

نویسنده: نام لطفا

توضیحات: پلاگین شما

این یک پلاگین کامل است که شما می توانید روشن یا خاموش در مدیریت کم رنگ است. با این حال، این افزونه نمیتواند هیچ کاری انجام دهد. ممکن است لازم باشد کد و توابع بیشتری را اضافه کنید تا عملکردهای مورد نیاز خود را انجام دهید. به عنوان مثال، شما می توانید یک کار را با اضافه کردن یک تابع انجام دهید:

add_action ('save_post'، 'notify')؛

هنگامی که پلاگین را کامل می کنید، به یاد داشته باشید آپلود و نصب آن. این تنها راه تغییراتی است که می تواند تاثیر بگذارد.

.
November 29, 2017