Back to Question Center
0

Semalt از کلاهبرداری ساده برای از بین بردن ثبت نام کاربر اسپم وردپرس

1 answers:

برای کاربران جدید وردپرس، شما ممکن است بسیاری از اعلان های حساب های ثبت نام حساب جدید جعلی که در وب سایت وردپرس شما ظاهر می شود، دریافت کنید. در اغلب موارد، این ها وب سایت های اسپم هستند که این ترافیک را از دامنه های اسپم ارجاعی هدایت می کنند. هر صاحب وب سایت برای جلوگیری از هرزنامه وردپرس ضروری است.

بعضی از تاکتیک هایی که مردم برای جلوگیری از هرزنامه وردپرس استفاده می کنند در این راهنمای SEO ارائه شده توسط جک میلر، متخصص برتر از Semalt - remote temperature reader.

شما می توانید فعالیت های هرزنامه ها مانند ثبت نام حساب کاربری جعلی خود را متوقف کنید. اینها ورودیهای مرورگر مخرب هستند که لزوما از بازدیدکنندگان انسان منشا نمیگیرند. هرزنامه ها سعی می کنند سیستم را به کار انداختن به طوری که اگر آنها واقعا بازدید کننده مشروع بودند. شما می توانید با استفاده از برخی تکنیک های زیر قادر به جلوگیری از هرزنامه وردپرس باشید:

1. نقش پیش فرض کاربر را در وردپرس

تنظیم کنید

یک روش امن برای جلوگیری از اسپم وردپرس می تواند تنظیمات ثبت نام کاربر پیش فرض را تغییر دهد. هنگامی که این گزینه برای همه باز است، بوت نت می تواند بتواند حساب های جدید را باز کند. این ویژگی در بسیاری از اعلانهای مزاحم حساب کاربری جدید تنظیم شده است. برای رسیدن به این هدف، وارد حساب کاربری وردپرس خود شوید و به طور کلی به تنظیمات بروید. از این بخش، دکمه عضویت را بردارید به این ترتیب هیچکس نمیتواند برای یک حساب کاربری در وبسایت خود ثبت نام کند. برای اجازه ثبت نام انتخابی، می توانید این دکمه را برای اشتراک تنظیم کنید. گزینه مشترک می تواند راهی امن برای تأیید اعتبار حساب های کاربر جدید را به وب سایت ارائه دهد..

2. با استفاده از فرم های ثبت نام کاربر

برای شروع وب سایتهایی که به کاربران نیاز دارند برای ثبت نام در وب سایت خود، فرم های ثبت نام کاربر ضروری است. فرم های ثبت نام سفارشی می توانند از تاثیر روبات های اسپم که می توانند حساب های کاربر جدید ایجاد کنند مبارزه کنند. یک راه خلاق ساخت یک فرم ثبت نام سفارشی می تواند شامل استفاده از افزونه ثبت نام کاربر وردپرس باشد. شما می توانید فرم را دریافت کنید که از فرم پیش فرض وردپرس امن تر است. جستجو، نصب و فعال سازی پلاگین فرم ثبت نام. از این منو، می توانید فرم های ثبت نام سفارشی خود را ایجاد کنید.

3. فعال سازی ایمیل فعال

فعال کردن یک پیوند فعال سازی ایمیل می تواند یک اقدام امنیتی مناسب برای اتخاذ باشد. اسپمبوتیک نمیتواند بر خلاف بازدیدکنندگان انسانی این اقدام امنیتی را کنار بگذارد. این تنظیم به این معنی است که یک کاربر باید یک آدرس ایمیل معتبر داشته باشد. از اینجا، آنها باید بتوانند بر روی پیوند فعالسازی کلیک کنند که برای تأیید به آدرس ایمیل خود ارسال می شود. برای فعال کردن این ویژگی، میتوانید از منوی روش تایید کاربر اجازه استفاده از ایمیل را داشته باشید. برای رسیدن به این تنظیم، به «ثبت نام کاربر» بروید

4. استفاده از تایید مدیر

برخی از وبسایتها ممکن است بسیاری از کاربران را نداشته باشند. در این مورد، می توانید تصمیم بگیرید که حساب های کاربری را به صورت دستی تأیید کنید. شما می توانید ثبت نام کاربری حساب کاربری خود را در صورت درخواست در تنظیمات و سپس ثبت نام کاربر قبول یا رد کنید. این روش آسان برای استفاده است، و مردم می توانند در کنترل ایمیل های دریافت یک حساب کاربر

5. استفاده از کد کپچا

Captchas معیار ثبت نام وب سایت مبتنی بر خالق انسانی را ایجاد می کند. شما می توانید اسپم های وردپرس را با استفاده از captchas متوقف کنید. این وظایف هوش انسانی اطمینان می دهد که تنها یک انسان می تواند این احراز هویت خاص را از بین ببرد

November 30, 2017