Back to Question Center
0

Semtal Expert: 5 ابزار برای متوقف کردن نظرات اسپم در وردپرس

1 answers:

نظرات هرزنامه یک واقعیت سخت است و وبلاگ نویسان با حجم زیادی از نظرات بی معنی که در هر روز دریافت می کنند، شگفت زده می شوند. با این حال، وردپرس که بهترین سیستم مدیریت محتوا است، می تواند به خلاص شدن از نظرات اسپم کمک کند. اگر این مشکل را بدون نظارت برداشته اید، نظرات هرزنامه ها می توانند پایگاه داده ی وبلاگ شما را از بین ببرند و می توانند به طور دائم از نتایج موتورهای جستجو ممنوع شود.

در اینجا جک میلر، متخصص برجسته Semalt ، در مورد ابزارهایی برای متوقف کردن نظرات اسپم در وردپرس صحبت کرده است.

1. Akismet

شما به راحتی می توانید Akismet را در دایرکتوری Plugin وردپرس خود وارد کنید - portland area software companies. این پلاگین هزینه و مفیدی است که بلافاصله نصب می شود. این پلاگین توسط Automattic توسعه یافته است بسیار قدرتمند و همراه با ده ها گزینه. برای جلوگیری از هرزنامه و ویژگی های چندگانه برای بررسی کیفیت نظرات سایت شما دریافت می شود. این همچنین دارای برخی از الگوریتم های تشخیص اسپم خود یادگیری است و اجازه می دهد تا نظرات خود را بر روی Akismet سرور قرار داده، بدون دادن سایت خود را نگاه عجیب و غریب. شگفت آور، Akismet هر ماه بیش از 40K هرزنامه را چک می کند و مناسب وبلاگ های شخصی و وب سایت های غیر انتفاعی است.

2. WP-SpamShield پلاگین ضد اسپم:

درست مانند Akismet، افزونه WP-SpamShield Anti-Spam با گزینه های زیادی و ویژگی های خاصی دارد. این افزونه در دایرکتوری وردپرس در دسترس است و یکی از بهترین پلاگین های تاریخ است. این به عنوان یک وردپرس قدرتمند عمل می کند..org مخزن پلاگین و رایگان است. این می تواند به شما کمک کند تا نظرات هرزنامه، ثبت نام بی فایده و ثبت نام را رفع کنید، و به راحتی از pingbacks و trackbacks خلاص شوید. همچنین می تواند آدرس های IP را از جایی که تعداد زیادی از نظرات را هر روز دریافت می کنید، مسدود کند. این ابزار با استفاده از یک لایه جاوا اسکریپت خاص و به شما کمک می کند تا هرزنامه ها را از ربات ها و عنکبوت های مضر جلوگیری کنید.

3. ضد اسپم زنبور عسل:

این افزونه نیز در دایرکتوری وردپرس پلاگین موجود است و تا کنون بیش از دو میلیون فعال فعال دارد. این افزونه حتی توسط Matt Mullenweg، بنیانگذار وردپرس، توصیه شده است و رایگان است. این مراقبت از آدرس های IP است که نرم افزارهای مخرب را به صورت آنلاین پخش می کنند، نظرات شما را دنبال می کنند و به دنبال کیفیت این نظرات هستند. همچنین آمار و آمار دقیق هفتگی و فعالیت های هرزنامه را به شما نشان می دهد تا شما بتوانید ایده ای راجع به کجای وبلاگ خود داشته باشید.

4. CleanTalk:

CleanTalk یکی از جالب ترین، بهترین و شناخته شده ترین پلاگین حق بیمه در اینترنت است و فراهم می کند خدمات مربوط به حفاظت به وبلاگ نویسان و مدیران وب. این مانع از نظرات هرزنامه ها، ثبت نام های غیرقانونی و ثبت نام می شود و از الگوریتم هوشمند برای شناسایی تمام اسپم در وب سایت شما استفاده می کند. این پیام های اسپم را در پایگاه داده Clean Talk ذخیره می کند و سپس آنها را هنگامی که استفاده نمی شود حذف می کند.

5. وردپرس صفر اسپم:

این یکی از ساده ترین و جامع ترین افزونه های پیشگیری از هرزنامه است تا به امروز

این یکی از ساده ترین افزونه های پیشگیری از هرزنامه است. هرزنامه وردپرس Zero به طور موثری کار می کند و نظرات کاربران نامعلوم و IP های مشکوک را مسدود می کند. این جاوا اسکریپت می تواند در هر زمان فعال باشد و شما می توانید از ویژگی های آن بهترین استفاده را ببرید. این کار برای جلوگیری از ورود رباتها و عنکبوت به سایت شما و ارسال هرزنامه به قسمت نظرات است. این پلاگین بدون هزینه است و به صورت های مختلف برای مبارزه با انسان های ناکارآمد می آید.

شما به راحتی می توانید وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود را با این پلاگین های جامع تمیز، نگهداری و سازماندهی کنید.

November 30, 2017