Back to Question Center
0

شبکه های خطرناک! محافظت از رایانه خود را با Semalt

1 answers:

یک ربات نرم افزار کاربردی است که انجام وظایف در دستور مانند شاخص موتور جستجو s است. رباتها در انجام وظایف تکراری عالی هستند. با این حال، آنها می توانند برای اهداف مخرب توسط مجرمان سایبری مانند کنترل یک کامپیوتر آلوده مورد استفاده قرار گیرند. بوت نت ها شبکه ای از کامپیوترهای متصل شده خصوصی هستند که یک کار خاص را انجام می دهند - how to consolidate super.

در اکثر موارد، مجرمان سایبری از بوت نت ها به روش های زیر استفاده می کنند:

  • فرستادن ایمیل های اسپم و یا سایر برنامه های مخرب
  • کاربران فوت و فن را به دست آورده اند.
  • فعال کردن مالک وب سایت برای کسب درآمد از "کلیک های جعلی".
  • بوتنت ها همچنین بیت کوین ها
  • حملات انکار سرویس را علیه بعضی از کاربران یا وبسایت های مشخص آغاز می کند.

کلاهبرداران آنلاین در عوض برای به دست آوردن کنترل روی رایانه ها یا سایت های خود از صاحبان سایت تقاضای پول می کنند..مجرمان سایبری همچنین از بوت نت ها برای تأیید انواع برنامه های غیرقانونی استفاده می کنند. به عنوان مثال، مجرمان اینترنتی با استفاده از بوت نت ها به سیل یک صفحه وب با ترافیک در همان زمان با استفاده از کامپیوتر آلوده، بنابراین، بارگذاری وب سایت و انجام آن به آرامی و یا ضعیف و یا حتی باعث می شود صفحه وب قابل دسترسی برای کاربران که مایل به بازدید از آن. بوت نت ها برای توزیع ویروس ها و نرم افزارهای جاسوسی برای رایانه ها استفاده می شوند. آنها اطلاعات شخصی و خصوصی از رایانه مانند شماره کارت اعتباری، گذرواژه و اعتبار بانکی در میان دیگر اطلاعات خصوصی خصوصی سرقت می کنند و از آن برای سرقت هویت، دریافت وام یا خرید محصولات تحت نام کاربری استفاده می کنند.

با این حال، بوت نت اغلب به رایانه های معلق حمله می کند؛ در اینجا چندین راهنمایی وجود دارد که می تواند برای اطمینان از حفاظت در برابر ربات ها یا حداقل ریسک های مرتبط با آن استفاده شود. در زیر برخی از نکات ارائه شده توسط جک میلر، Semalt مدیر ارشد موفقیت مشتری:

  • یک نرم افزار امنیتی جامع مانند Norton Internet Security را نصب کنید. این نرم افزار برای شناسایی و بازدارندگی بدافزارها ضروری است، بنابراین، جلوگیری از دسترسی ناخواسته به رایانه شما.
  • نرم افزار مورد استفاده شما باید به روز شود و شما می توانید با تنظیم تنظیمات نرم افزار خود
  • برای به روز رسانی به صورت خودکار.
  • تنظیمات امنیتی را در مرورگر خود افزایش دهید.
  • اطمینان حاصل کنید که از طریق وب سایت های ایمن مرور می کنید.

شما می توانید این کار را با استفاده از سایت هایی که به خوبی شناخته شده اند و صفحات وب که در چند صفحه اول نتایج جستجو ظاهر می شوند، انجام دهید. همچنین از کلیک کردن روی پیوستها اجتناب کنید مگر اینکه منابع آنها را به ویژه در ایمیلهای اسپم تأیید کنید. بوتنت ها کاربران را به دانلود نرم افزارهای مخرب و فریب کاربران برای بارگذاری نرم افزارهای مخرب اغلب با باز کردن یک پیوست آلوده. تنظیمات امنیتی رایانه خود را برای به روز رسانی به صورت خودکار تنظیم کنید تا مطمئن شوید که همیشه آخرین به روز رسانی سیستم را داشته باشید.

November 29, 2017