Back to Question Center
0

طعمه و سوئیچ بازاریابی - کارشناس Semalt، ناتالیا Khachaturyan

1 answers:

بیشتر صاحبان کسب و کار آگاه هستند که طعمه و سوئیچ بازاریابی غیر اخلاقی است. آنها اشتباه هستند، اما گاهی اوقات ممکن است بدون رضایت شما وارد دام شوید. این که آیا شما به طور هدفمند در دام قرار دارید یا خیر، باید بدانید که این کار چگونه انجام می شود و چرا به نظر اشتباه است .

با گذشت زمان، مصرف کنندگان دقت بیشتری می گیرند و اگرچه این تاکتیک های بازاریابی ممکن است در گذشته مفید باشد، مصرف کنندگان در حال حاضر آگاه هستند که چطور سوئیچ و طعمه ها شبیه به آن هستند.

چگونه طعمه و سوئیچ کار می کند

استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا خچطوریان، توضیح می دهد که این بدان معنی است که یک کسب و کار ممکن است یک محصول را با قیمت پایین تبلیغ کند، اما زمانی که مصرف کنندگان به خرید محصول می آیند، آن را در دسترس نیست . اکنون که مشتری در حال حاضر در فروشگاه یا وب سایت است، شرکت سعی خواهد کرد آنها را قانع کند تا چیز دیگری را که گرانتر از تبلیغات است، دریافت کند. در چنین سناریویی، طعمه محصولی بود که با قیمت پایین تبلیغ شد و پس از آن با نرخ بالاتر تغییر یافت.

این استراتژی بازاریابی در بعضی موارد غیر قانونی است، زیرا تبلیغات غلط است. با این حال، برخی از شرکت ها ممکن است برای آن مشکل نداشته باشند. آنها یک برنامه برای کشیدن یکی از تاکتیک ها دارند. به عنوان مثال، آنها می توانند سلب مسئولیت در مورد محصول را نشان می دهند که نشان می دهد محصول در مقدار محدودی موجود است. این شرکت تحت پوشش قرار خواهد گرفت و اگر شما آن را در دسترس نباشید، نمی توانید مشکل پیدا کنید..

بدبختی اشتباه نیست سوئیچینگ بخشی اشتباه از این طرح است. تا زمانی که محصولات را تعویض نکنید، باطل مجاز است. برخی از روش های طعمه و سوئیچ معمولی که شما به طور ناخودآگاه از آنها استفاده می کنید عبارتند از:

با استفاده از نام رقیب خود برای جذب ترافیک به محصول خود

این تاکتیک، با این حال، بستگی به انتخاب شما از کلمات دارد. اگر شما محصولات یا خدمات خود را تبلیغ می کنید و شما کلمات خود را به نظر می رسانید به عنوان فروش یک مورد که شما ندارید، اما یکی دیگر از رقبای محبوب است، می توان آن را به عنوان baiting یا فریب مشتریان خود را. قانونی است که محصولات خود را با رقبای خود مقایسه کنید، اما اشتباه است که از آنها استفاده کنید تا مردم را به دیدار شما برسانند.

استفاده از کلمات کلیدی نامناسب و طعمه و سوئیچ جستجوگر

هدف اصلی استفاده از کلمات کلیدی، بهینه سازی رتبه بندی جستجوگرهای اینترنتی است. آنها به مردم کمک می کنند تا محصولات مربوط به کسب و کار شما را ببینند و ترافیک را به سایت شما افزایش دهند. اگر شما طعمه و سوءاستفاده از جستجوگر را انجام می دهید، از کلمات کلیدی استفاده می کنید که هیچ ارتباطی با آنچه که شرکت شما به فروش می رساند ندارد. شما کلمات کلیدی نامناسب یا غلطی را که معمولا توسط اکثر افراد جستجو می شود، مورد بررسی قرار می دهیم تا افراد بیشتری بتوانند به سایت خود دسترسی پیدا کنند تا محصولات مختلف را از آنچه انتظار می رود پیدا کنند.

اگر این به نظر می رسد چیزی است که شما در شرکت خود انجام می دهید، مهم است که توجه داشته باشید که دیدگاه سایت همیشه ضروری نیست، به خصوص اگر افراد آن را مشاهده نکنند. این استراتژی به عنوان یک کلاه سیاه در زمینه جستجو در نظر گرفته می شود، و بنابراین باید از هر هزینه ای اجتناب کنید.

اعتماد برای هر کسب و کار حیاتی است. این کار را انجام ندهید زیرا مشتریان شما فکر می کنند که شما آنها را در یک بررسی آنلاین توسط یکی از آنها فریب می دهید و می توانید شهرت و کسب و کارتان را در حد بزرگی خراب کنید Source . بررسی کنید که آیا این اشتباهات را در کمپین بازاریابی خود انجام می دهید و از آنها اجتناب کنید

November 29, 2017